Bugun...


ZEYBEK İADE-İ ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, iade-i ziyaretlerine devam ediyor.

ZEYBEK İADE-İ ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR
+ -

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, iade-i ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Zeybek son olarak Afyonkarahisar Askeralma Bölge Başkanlığı, Afyonkarahisar Askerlik Şube Başkanlığı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret etti. İlk ziyaretini İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın’a yapan Başkan Zeybek daha sonra  Afyonkarahisar Askeralma Bölge Başkanlığı ve Afyonkarahisar Askerlik Şube Başkanlığı’nı ziyaret etti. 

 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren  Askeralma Bölge Başkanı Per. Albay Ahmet Karadayı, Afyonkarahisar Askerlik Şube Başkanı Per. Albay Ayşe Erdem ve İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın Başkan Zeybek’e görevinde başarılar diledi.

 Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise nazik karşılamaları ve hoş sohbetlerinden dolayı Per. Albay Ahmet Karadayı ve Per. Albay Ayşe Erdem ve İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın’a teşekkür etti. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ziyaretlerin ardından AKSA Afyon  Doğalgaz Dağıtım Şirketinin Olağan Genel Kuruluna katıldı. İlçe Belediye Başkanlarının da yer aldığı toplantıda şehrimize yapılacak olan 2019 yılı yatırımları hakkında şirketin birim müdürleri ile istişarelerde bulunan Başkan Zeybek, alınan kararların Afyon'umuza hayırlı olmasını diledi.

 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI