Bugun...


SABAHA KADAR CESEDİ YAKTIK!..
Babasını tandırda yakan kız Müge Anlı'ya cinayetin detaylarını anlattı

SABAHA KADAR CESEDİ YAKTIK!..
+ -

ATV ekranlarına yayınlanan Müge Anlı'nın programında dehşete düşüren bir cinayet daha çıktı. Babasının istemeyerek öldüren genç kızın anlattıkları Müge Anlı'yı bile ağlattı.

Babasını tandırda yakan kız Müge Anlı'ya cinayetin detaylarını anlattı - Sayfa 1

ATV'de yayınlanan Müge Anlı yeni bir cinayet vakasını daha ortaya çıkarttı. Afyonkarahisar'ın Sultandağı ilçesinde, imam nikahlı eşin Abdullah Gazi Akbıyık'ın polise kaybolduğu ihbarında bulunan Kıymet Albayrak Müge Anlı'nın programına eşinin bulmak için katıldı. Dün ise cinayeti ben işledim diyen kadın programının ardından katil zanlısı olarak gözaltına alındı. Ancak gerçek çok başka çıktı. Abdullah Gazi Akbıyık'ın büyük kızı babasını kavganın ortasında silahla öldürdüğü yayın sonrası itirafta geldi. Olayın detaylarını anlatan genç kız Müge Anlı dahil herkesi gözyaşlarına boğdu.

 
Babasını tandırda yakan kız Müge Anlı'ya cinayetin detaylarını anlattı - Sayfa 2

Afyonkarahisar'da kaybolan Abdullah Gazi Akbıyık'ın dün ilk bilgilerde eşi Kıymet Albayrak'ı öldürdüğünü söylenmişti. Ama bugün gelen bilgiler olayı çok başka bir boyuta taşıdı.


212
Babasını tandırda yakan kız Müge Anlı'ya cinayetin detaylarını anlattı - Sayfa 3

Müge Anlı şunları aktardı: -"Dün yayında Kıymet Hanım sizinle görüşmek istiyorum Müge Hanım dedi ve görüştük. Hiç beklenmedik bir olay ortaya çıktı. Ben aslında Kıymet Hanımın işin içinde olduğu bir cinayet olayı diye düşünürken Kıymet Hanım ve geldiği günden beri yanında olan büyük kızı benimle konuşurken ortaya çıktı ki babasını Abdullah Gazi'nin kayıp olduğu 18 ocak gecesi büyük kızı öldürmüş. Hayatımın en zor programı benim için de...

 
Babasını tandırda yakan kız Müge Anlı'ya cinayetin detaylarını anlattı - Sayfa 4

18 Ocak gecesi ile yapılanların bir kısmı evet doğru... Eve alkollü geliyor baba. Annesine senedi imzalatmak istiyor. O sırada evde bulunan bir silah var. Annesinin öldürüleceğini düşünen genç kız istemeden de olsa babasını öldürüyor. Sonra aile anlaşıyor kendi aralarında...Evin yakınında bir ocak var oraya atarak kurtarıyorlar." açıklamalarını yaptı.

 
Babasını tandırda yakan kız Müge Anlı'ya cinayetin detaylarını anlattı - Sayfa 5

Program sonrası cinayeti anlatan 17 yaşındaki genç kız "babam sürekli annemi dövüyor çocukları yaştaki sevgililerini evimize getiriyordu. Hep şiddet vardı annemi kadından saymıyordu...Annemi hep saçından başından tutarak testere ile dövüyordu. Yapma dediğim zaman bizi de dövüyordu. Sürekli şiddeti gördüğümüz için yüzüne bile bakamıyorduk korkuyorduk."

 
Babasını tandırda yakan kız Müge Anlı'ya cinayetin detaylarını anlattı - Sayfa 6

Genç kız cinayet gecesini şöyle anlattı:
-"O gece babam eve alkollü geldi. Bir senet çıkarttı annem imzalamak istemedi ve kavga çıktı. Annemin kafasına silah tuttu 'İmzalayacaksın bunu ya sen ya ben' dedi annem de mecbur imzaladı. Sonra devam etti kavgaya annemi dövmeye başladı.

 
Babasını tandırda yakan kız Müge Anlı'ya cinayetin detaylarını anlattı - Sayfa 7

-O sırada ben araya girdim silah patladı. Silah babamın elindeydi kime geldiğini anlayamadım baktım babam yığıldı. O sırada ona denk geldi o ölmüş."

 
Babasını tandırda yakan kız Müge Anlı'ya cinayetin detaylarını anlattı - Sayfa 8

Cesedi sabaha kadar yandı
-"Babamı durdurmaya çalıştım ama bana da vurdu. Öldükten sonra ise kardeşimi de çağırdık babamı evin arkasına götürdük. Annemlerin ekmek yaptıkları bir yer var orada yaktık. Sabaha kadar yandı."

 
Babasını tandırda yakan kız Müge Anlı'ya cinayetin detaylarını anlattı - Sayfa 9

Ben küçük olduğum için cinayeti annem üstlenmek istedi diyen genç kız devamınında şunları anlattı:
-"Kim ister babasını öldürmeyi. Ben annemi korumak istiyordum. Annem benim için dünyalara bedel. Anneme bir şey olmasını istemedim ben. Silah zoruyla böyle bir şey yapılmasaydı bunlar başımıza gelmezdi."

 
Babasını tandırda yakan kız Müge Anlı'ya cinayetin detaylarını anlattı - Sayfa 10

- "Annem kurtuldu şu an onun için mutluyum. Ama kendisi gitti kendini yaktı beni de yaktı. Annem üzerine almak istedi ama ben kabul etmedim. Sonuçta babam ama sadece adı vardı bize hiç sevgi göstermedi. Anneme bir şey olsa biz ortada kalırdık annemi korumak için böyle bir olay oldu"

 
Babasını tandırda yakan kız Müge Anlı'ya cinayetin detaylarını anlattı - Sayfa 11

Arkadaşı beni taciz etti
Babasının arkadaşı tarafından tacize uğradığını söyleyen genç kız "babama söyledim olayı ama şikayetçi olmadı. Sonra ben karakola gidince mecbur yanıma geldi. Ben de şikayeci oldum" dedi.

 
Babasını tandırda yakan kız Müge Anlı'ya cinayetin detaylarını anlattı - Sayfa 12

Genç kızın dramı Müge Anlı dahil herkesi ağlattı.

KAYNAK: İNTERNETHABER


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI