Bugun...


ERKMEN\'DE DOĞALGAZ ARANIYOR!
Erkmen Beldesi’nin yeni yerleşim bölgelerinde doğalgaz kullanılmaya başlanıldığını ifade eden Belediye Başkanı Memduh Kuş, beldenin eski yerleşim yerlerine de doğalgaz hattı döşenmesi çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü söyledi.

ERKMEN\'DE DOĞALGAZ ARANIYOR!
+ -
2017 yılından buyana belde de yeni oluşan konut bölgelerinin tamamında doğalgaz kullanıldığını dile getiren Başkan Kuş, “Yoğun çabalarımızla eski yerleşim yerlerimizde de doğalgaz çalışmaları başladı. Yaklaşık bir aydır devam eden çalışmalarda sona yaklaşılıyor. Bu yıl ki ilk etap projede Fevzi Çakmak Mahallemiz ile Cumhuriyet Mahallesinin bir kısmına hat döşenecek ve gaz kullanılacak. 2020 yılında ise kasabamızın tamamında doğalgaz kullanılmaya başlanılacak. Bu yılki çalışmalar tamamlandığında beldemizin yüzde 60’ında doğa dostu doğalgaz kullanılıyor olacak. Bu kadar kısa zamanda bu oran oldukça başarılı.” dedi.

Başkan Kuş, “Bu hizmetin beldemize gelmesinde emeği geçen ilimiz Milletvekilleri Sayın Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na, Sayın Av. Ali Özkaya’ya, Sayın Av. İbrahim Yurdunuseven’e Sayın Fazıl Şenel’e, AKSA doğalgaz şirket müdürü ve çalışanlarına kasaba halkımız adına teşekkür ederim.” diye konuştu.

Kocatepe Gazetesi


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI